Олимпиада және ғылыми жобалар

БАҒДАРЛАМАЛАР АВТОРЫ, РЕСПУБЛИКАЛЫҚ, ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ОЛИМПИАДАЛАР МЕН ҒЫЛЫМИ ЖОБА БАЙҚАУЛАРЫНЫҢ ЖҮЛДЕГЕРЛЕРІ МЕН ЖЕҢІМПАЗДАРЫ

Кельбуганова Айжан

«Зерде» ғылыми жобалар және шығармашылық жұмыстардың республикалық байқауының қола жүлдегері 

Шалагин Руслан 

“Тіл-мемлекет тәуелсіздігінің символы” XIII Республиқалық қашықтық олимпиада, диплом I дәрежелі

Абдрахманова Нургуль

Жолдасбекова атындағы байқау  (математика)

Ахтанов Асанали

Наурыз кездесулерінде ғылыми жобалар сайысы, “Ақпараттық технологиялар” номинациясы – ІІ дәрежелі диплом

Огнев Даниил
Республикалық пәнаралық олимпиада, математика – III орын

Болпанова Айганым

«Зерде» ғылыми жобалар және шығармашылық жұмыстардың республикалық байқауының қола жүлдегері, қазақ әдебиеті, II орын

Қайргелдi Жанасыл

Менталдық арифметика бойынша халықаралық олимпиада – III орын

Калабаева Зейнур

Республикалық “Жас геолог” байқауы – II орын

Маткенова Жансая

“Менің кіші Отаным” Республикалық байқауы – II орын

Каратай Темирлан

Республикалық “Жас геолог” байқауы – II орын

Кокорина Софья

  WRO -2019 Әлемдік кезеңі , World Robotics Olympiad

 Робототехника бойынша Республикалық олимпиада  – I орын

Хамитов Рахат

 ”The Amazing Spaghetti Machine” халықаралық олимпиадасы, І орын

Ұлттық робототехника сайысы “Smart city-Safe city” – ІІ дәрежелі диплом

Утегенов Жаркен

 ”The Amazing Spaghetti Machine” халықаралық олимпиадасы, I орын

Ұлттық робототехника сайысы “Smart city-Safe city”, ІІ дәрежелі диплом

Манап Исламбек

”The Amazing Spaghetti Machine” Халықаралық олимпиадасы, I орын

Утекин Диас

”The Amazing Spaghetti Machine”Халықаралық олимпиадасы, I орын

Өмірзақ Айлана

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

БАС ЖҮЛДЕ

Азербаева Ясмин

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

I орын 

 

Сафина Полина

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

II орын 

Орынбай Мадина 

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

II орын 

Кайретдинов Арсен

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

II орын 

Сағынтай Нұрсұлтан

 Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауы – III орын

Хабибулин Радмир

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауы – III орын

Болпанова Аяулым 

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

II орын 

Ильяс Умурбеков 

VII Халықаралық «Жас ғалым» ғылыми байқауы

II орын

INTEL Халықаралық байқауы

I орын

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауы

I орын

Абылайхан Мухамеджанов

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауы

III орын

Диасәлі Кәрім 

Республикалық “Жас геолог” байқауы

II орын 

Темірлан Қаратай

Республикалық “Жас геолог” байқауы

II орын 

Асанәлі Кәрім 

Республикалық “Жас геолог” байқауы

III орын 

Әйгерім Жолданғар

Республикалық “Жас геолог” байқауы

III орын 

Зейнур Қалабаева

Республикалық “Жас геолог” байқауы

II орын 

Әліби Қадыр 

“Зерде” шығармашылық жұмыстар және ғылыми жобалардың республикалық байқауы

I орын 

Айша Баймағамбетова

VII Халықаралық «Жас ғалым» ғылыми байқауы

II орын

Асылхан Қали

«Көлік иесінің сәйкестендіруімен ұрлыққа қарсы жүйе» атты жобасы үшін авторлық құқыққа ие болды

Қуаныш Мәжит

Республикалық пәнаралық олимпиада

III орын